KONST / Litografier / Färglitografi 15936140
nr 1593 6140
Thelma Aulio Paananen
(f. 1931), Finland
Vinterscen. Signerad, numrerad 79/210, daterad 1978. Färglitografi, bildmått: 37x55 cm, yttermått inklusive ram: 55x70 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 29 januari 2024
kl 19:50:55
29/1 19:16:54
Thelma Aulio Paananen
Läs mer om Thelma Aulio Paananen